Treningi Akademii Warty Poznań

Boiska treningowe przy Drodze Dębińskiej 12 z lotu ptaka - Akademia Warty Poznań

Chcesz wiedzieć, gdzie odbywają się treningi Akademii Warty Poznań? Zapoznaj się z harmonogramem zajęć w okresie wiosenno-letnim oraz jesienno-zimowym.

W ciepłe miesiące zawodniczki i zawodnicy Akademii Warty Poznań trenują na sześciu poznańskich obiektach. Najmłodsze grupy mają zajęcia na boiskach treningowych na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12. Ale młode piłkarki i młodych piłkarzy z herbem Warty Poznań na koszulkach można też zobaczyć w tygodniu na innych poznańskich obiektach. Są to boiska ze sztuczną oraz naturalną nawierzchnią na Golęcinie przy ul. Warmińskiej 1, boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportu przy ul. Gdańskiej, obiekty SP 21 przy ul. Łozowej, TKKF przy ul. Winogrady 11 oraz „Orlik” na terenie Młodzieżowego Domu Kultury przy Drodze Dębińskiej 17, a więc naprzeciwko „Ogródka”.

Treningi Akademii Warty Poznań - wiosna/lato 2020/21

POBIERZ HARMONOGRAM TRENINGÓW WIOSNA/LATO
 

W ostatnim tygodniu października zmieniają się miejsca, w których odbywają się treningi Akademii Warty Poznań. Przede wszystkim kończą się zajęcia na naturalnych nawierzchniach i przez jesienno-zimowe miesiące szkolenie odbywa się na sztucznych boiskach oraz w halach sportowych. Oprócz wspomnianych już obiektów ze sztuczną trawą na Golęcinie, przy ul. Gdańskiej, MDK przy Drodze Dębińskiej i SP 21 przy Łozowej do dyspozycji zawodników i trenerów Akademii Warty Poznań są również „Orliki” przy SP 51 na os. Lecha 37, przy V LO przy ul. Zmartwychwstańców 10, stadion przy al. Armii Poznań 15 a także infrastruktura szkół podstawowych nr 27 (Osiedle Winiary 2), nr 15 (Osiedle Jana III Sobieskiego 105), nr 13 (al. Niepodległości 32) oraz nr 6 (Osiedle Rusa 56). Zawodnicy skorzystają także z boiska kampusu UAM na Morasku.

Treningi Akademii Warty Poznań jesień zima 2020 21

POBIERZ HARMONOGRAM TRENINGÓW JESIEŃ/ZIMA