Dołącz do Akademii Warty Poznań

Dane kontaktowe do Akademii Warty Poznań

Akademia Warty Poznań
Dyrektorem Akademii Warty Poznań jest Wojciech Tomaszewski; e-mail: w.tomaszewski@wartapoznan.pl

Menedżerem Akademii Warty Poznań jest Damian Kęcel; e-mail: d.kecel@wartapoznan.pl

Specjalistą ds. Komunikacji Akademii Warty Poznań jest Marta Kaczmarek; e-mail: m.kaczmarek@wartapoznan.pl

Kadry szkoleniowe – Akademia Warty Poznań na sezon 2021/2022
Zespół A1 – rocznik 2003/2004

I Trener: Przemysław Bereszyński – tel: 602 243 657; e-mail: p.bereszynski@wartapoznan.pl
II Trener: Marcin Winiecki – tel: 693 220 460; e-mail: m.winiecki@wartapoznan.pl

Zespół B1 – rocznik 2005/2006

I Trener: Kamil Szulc – tel: 517 742 103; e-mail: k.szulc@wartapoznan.pl
II Trener: Kostas Milonas – tel: 515 649 571; e-mail: k.milonas@wartapoznan.pl

Zespół B2 – rocznik 2006/2005

I Trener: Albert Gośliński; – tel: 609 931 634, e-mail: a.goslinski@wartapoznan.pl
II Trener Łukasz Goiński – tel. 607 728 021, e-mail: l.goinski@wartapoznan.pl

Zespół C1 – rocznik 2007

I Trener: Daniel Ledzion – tel. 605 585 696, e-mail: d.ledzion@wartapoznan.pl
II Trener: Jakub Budych – tel. 605 919 591, e-mail: j.budych@wartapoznan.pl

Zespół C2 – rocznik 2008

I Trener: Patryk Chabowski – tel. 724 128 648, e-mail: p.chabowski@wartapoznan.pl
II Trener: Radosław Cegielski – tel. 723 741 950, e-mail: r.cegielski@wartapoznan.pl

Zespół D1 – rocznik 2009

I Trener: Mikołaj Piechowiak – tel. 519 194 500, e-mail: m.piechowiak@wartapoznan.pl
II Trener: Piotr Schulze – tel. 608 067 079, e-mail: p.schulze@wartapoznan.pl

Zespół D2 – rocznik 2010

I Trener: Piotr Mydlikowski – tel. 797 581 105, e-mail: p.mydlikowski@wartapoznan.pl
II Trener: Adam Galas – tel. 509 155 977, e-mail: a.galas@wartapoznan.pl

Zespół E1 – rocznik 2011

I Trener: Radosław Cegielski – tel. 723 741 950, e-mail: r.cegielski@wartapoznan.pl
II Trener: Bartosz Tomaszewski – tel. 660 714 337, e-mail: b.tomaszewski@wartapoznan.pl

Zespół E2 – rocznik 2012

I Trener: Bartosz Bejma – tel. 510 648 529, e-mail: b.bejma@wartapoznan.pl
II Trener: Patryk Chabowski – tel. 724 128 648, e-mail: p.chabowski@wartapoznan.pl

Zespół F1 – rocznik 2013

I Trener: Michał Gościniak – tel. 693 458 961, e-mail: m.gosciniak@wartapoznan.pl
II Trener: Adam Andrzejczyk – tel. 508 359 017, e-mail: a.andrzejczyk@wartapoznan.pl

Zespół F2 – rocznik 2014

I Trener: Adam Andrzejczyk – tel. 508 359 017, e-mail: a.andrzejczyk@wartapoznan.pl
II Trener: Michał Gościniak – tel. 693 458 961, e-mail: m.gosciniak@wartapoznan.pl

Zespół G1 – rocznik 2015

I Trener: Wiktor Kopczyński – tel: 883 010 994; e-mail: w.kopczynski@wartapoznan.pl
II Trener: Łukasz Goiński – tel. 607 728 021, e-mail: l.goinski@wartapoznan.pl

Zespół G2 – rocznik 2016

I Trener: Wiktor Kopczyński – tel: 883 010 994; e-mail: w.kopczynski@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2004/2005/2006

I Trener: Anna Jankowska – tel. 661 413 205, e-mail: a.jankowska@wartapoznan.pl
II Trener: Karolina Ziółek – tel. 515 572 269, e-mail: k.ziolek@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2007/2008

I Trener: Łukasz Nowak – tel. 695 928 631, e-mail: l.nowak@wartapoznan.pl
II Trener: Anna Jankowska – tel. 661 413 205, e-mail: a.jankowska@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2009/2010/2011

I Trener: Dagmara Zawadzka – tel. 697 164 232, e-mail: d.zawadzka@wartapoznan.pl
II Trener: Karolina Puzdrakiewicz – tel. 513 215 792, e-mail: k.puzdrakiewicz@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2012/2013/2014

I Trener: Anna Jankowska – tel. 661 413 205, e-mail: a.jankowska@wartapoznan.pl
II Trener: Łukasz Nowak – tel. 695 928 631, e-mail: l.nowak@wartapoznan.pl

Szkoła bramkarzy Warty Poznań

Łukasz Maćkowiak – tel: 519 827 227; e-mail: l.mackowiak@wartapoznan.pl
Artur Topolski – tel: 601 765 382; e-mail: a.topolski@wartapoznan.pl
Andrzej Żurawski – tel: 517 232 522; e-mail: a.zurawski@wartapoznan.pl
Tomasz Nowaczyk – tel: 663 086 888; e-mail: t.nowaczyk@wartapoznan.pl
Mikołaj Morawski (piłka kobieca) – tel: 605 248 155; e-mail: m.morawski@wartapoznan.pl

Sztab Medyczny Akademii Warty Poznań

Mateusz Pietkowski – tel. 886 457 858; e-mail: m.pietkowski@wartapoznan.pl
Jakub Myszkowski – tel. 696 343 566; e-mail: j.myszkowski@wartapoznan.pl
Oskar Orszyński – tel. 696 983 318; e-mail: o.orszynski@wartapoznan.pl
Sylwia Ejnik (piłka kobieca) – tel. 515 072 371; e-mail: s.ejnik@wartapoznan.pl

Trener Przygotowania Mentalnego i Psycholog Sportu w Akademii Warty Poznań

Marcin Ścisłowski – tel. 506 731 431; e-mail: m.scislowski@wartapoznan.pl

Trenerzy Przygotowania Motorycznego w Akademii Warty Poznań

Artur Ryczek – tel. 784 927 021; e-mail: a.ryczek@wartapoznan.pl
Mateusz Zawalski –  tel. 723 941 431; e-mail: m.zawalski@wartapoznan.pl
Dariusz Walasek – tel. 692 697 796; e-mail: d.walasek@wartapoznan.pl


Nabór do Warty Poznań – wypełnij formularz

Należy wypełnić wszystkie pola formularza. Jeśli w przypadku młodszych zawodników i zawodniczek nie ma informacji na temat obecnego klubu i poprzednich klubów, prosimy wpisać BRAK.









Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Warta Poznań S.A. z siedzibą przy ul. Spychalskiego 34, 61-553 Poznań.