Wiktor Kopczyński uczestnikiem trzeciej polskiej edycji UEFA Certificate in Football Management

W Warcie Poznań dbamy nie tylko o jak najlepsze szkolenie młodych piłkarzy, ale i o ciągłe podnoszenie kwalifikacji wśród osób zarządzających „Zieloną” Akademią. Wiktor Kopczyński rozpoczął 9-miesięczny program szkoleniowy – UEFA Certificate in Football Management.

Trzecia polska edycja UEFA CFM jest organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z UEFA oraz Uniwersytetem w Lozannie. Głównym celem programu jest poszerzenie kompetencji z zakresu zarządzania w piłce nożnej.

Wśród wszystkich 35 uczestników bieżącej edycji UEFA CFM znajdują się przedstawiciele organizacji sportowych, w tym z PZPN, Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, klubów, jak również zagranicznych federacji: Belgii, Chorwacji, Gruzji, Albanii i Węgier. Zakończenie programu szkoleniowego przewidziane jest na styczeń 2023 roku.

Przypomnijmy, że Wiktor Kopczyński jest odpowiedzialny za sprawy administracyjno – organizacyjne w Akademii Warty Poznań wspierając w tym zakresie Wojciecha Tomaszewskiego – dyrektora Akademii oraz Damiana Kęcla – managera Akademii.

Więcej szczegółów dotyczących programu UEFA CFM -> https://bit.ly/3M46FVR