Dołącz do Warty Poznań. Ruszamy z naborem do Akademii!

Mamy świetne wieści dla wszystkich małych adeptów piłki nożnej. Startujemy z zapisami na nabór do Akademii Warty Poznań dla dzieci z roczników 2014, 2015 i 2016.

Szanowny Rodzicu,

Czy dla Twojego dziecka piłka nożna to nieodłączny element życia codziennego? Gra w nią jest dla niego największa pasją, a ona sama sprawia mu największą radość i satysfakcję?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedzieliście twierdząco, mamy dla Was świetne wieści – wspólnymi siłami możemy pomóc spełnić te marzenia! Dnia 27.03.2022 o godzinie 10:00 odbędą się nabory do Akademii Warty Poznań dla dzieci z roczników 2014, 2015 i 2016.

Warunkiem wzięcia udziału w naborze jest wypełnienie formularza znajdującego się TUTAJ. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą mailową.

Razem z naszym w pełni wykwalifikowanym sztabem szkoleniowym sprawimy, że pierwsza poważna przygoda z piłką rozpocznie się tutaj, w naszej „Zielono-białej” Rodzinie. Ponadto poza rozwijaniem zdolności piłkarskich, naszym celem nadrzędnym jest wychowanie w duchu sportowej rywalizacji oraz realizacja wieloletniego programu szkoleniowego. Naszych wychowanków cechuje ambicja, determinacja i dążenie do celu, ale też postępowanie zgodne z zasadami fair play i szacunkiem dla przeciwnika.

Każdego dnia w naszej Akademii swoje umiejętności piłkarskie podnosi blisko 300 chłopców i dziewczynek. Nasze drużyny młodzieżowe rywalizują o najwyższe laury w najważniejszych rozgrywkach juniorskich w Polsce. W naszej Akademii swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiało wielu byłych i obecnych reprezentantów Polski.

Rodzicu, nie zastanawiaj się długo – już teraz daj swojemu dziecku szansę przeżycia pięknej piłkarskiej przygody.

Dołącz do Warty Poznań, zostań członkiem naszej Rodziny!