Zmiany kadrowe w Akademii Warty Poznań

Przed rundą wiosenną w sezonie 2021/22 doszło do kilku zmian kadrowych w sztabie Akademii Warty Poznań. W Klubie zabraknie trenerów Bartosza Bejmy oraz Karoliny Puzdrakiewicz, natomiast do Zielonej Rodziny dołączył Szymon Czechowski.

Bartosz Bejma spędził w Warcie Poznań ponad trzy lata, trenując w tym czasie zawodników z zespołów zarówno dziecięcych, jak i młodzieżowych. Ostatni sezon poświęcił na szkolenie orlików z rocznika 2012. Z kolei Karolina Puzdrakiewicz zasiliła szeregi Klubu zeszłego lata jako drugi trener zespołu młodziczek w sekcji kobiecej. – Chciałbym podziękować trenerom za zaangażowanie i oddanie się temu projektowi, który wspólnie realizowaliśmy. Życzę im dalszych sukcesów i rozwoju w pracy trenerskiej i liczę, że nasze drogi jeszcze się zejdą – pożegnał szkoleniowców dyrektor Akademii Warty Poznań, Wojciech Tomaszewski.

Do sztabu dołączył trener Szymon Czechowski, który zastąpi Bartosza Bejmę i poprowadzi drużynę orlików. Szkoleniowiec posługuje się licencją UEFA B, a karierę trenerską rozpoczął trzy lata temu. Doświadczenie zdobywał głównie w klubie OTPS Winogrady, gdzie spędził ostanie dwa i pół roku. Do tej pory zajmował się zespołami żaków i orlików, a także był drugim trenerem w drużynie trampkarzy.

W imieniu całej Zielonej Rodziny dziękujemy trenerom za współpracę i życzymy im dalszych sukcesów zawodowych. Tym samym witamy nowego szkoleniowca na pokładzie Akademii Warty Poznań.