B&M research partnerem Akademii Warty Poznań

Miło nam poinformować, że marka Botanical & Medicinal Research została partnerem Warty Poznań. Firma będzie wspierała projekt „Warta Talent”, a także sekcję amp futbolu w zakresie suplementacji diety. Witamy w Zielonej Rodzinie! 

Botanical & Medicinal Research jest polską firmą produkującą suplementy diety naturalnego pochodzenia na bazie ziół, olejków eterycznych i witamin. Marka prowadzi też edukację w zakresie zdrowego trybu życia i odżywiania, co znakomicie współgra z wartościami wyznawanymi przez Klub.

– Jedną z marek Botanical & Medicinal Research jest B&M Research Sport, z preparatami dostosowanymi dla sportowców. Stawiamy na rozwój fizyczny oraz zdrowie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Bardzo się cieszymy, że możemy podjąć współpracę z tak znakomitym Klubem, jak Warta Poznań – wyjaśnia prezes i współwłaściciel firmy, Damian Urbaniak.

Ze wsparcia skorzystają amp futboliści Warty Poznań oraz zawodnicy Akademii, którzy biorą udział w projekcie „Warta Talent”. – Będziemy stosowali te suplementy w jednym z naszych priorytetowych programów w Akademii, czyli „Warta Talent”. Chcemy wspierać zawodników nie tylko pracą na boisku, ale też aspektami dotyczącymi odżywiania oraz dodatkową suplementacją, która jest ważna przy zwiększonym wysiłku i pozwoli im wydajniej funkcjonować – dodaje dyrektor Akademii Warty Poznań, Wojciech Tomaszewski.

Witamy w Zielonej Rodzinie!