Staż trenerski w Akademii Warty Poznań

Pod koniec listopada ruszą kolejne zapisy na bezpłatny staż trenerski w Akademii Warty Poznań. Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów!

Akademia Warty Poznań znajduje się w czołówce polskich szkółek piłkarskich ze złotym certyfikatem PZPN, posiadających profesjonalną kadrę trenerską i metodologiczne podejście do szkolenia. Sztab Akademii regularnie prowadzi merytoryczne warsztaty dla szkoleniowców z klubów partnerskich, a także dla trenerów realizujących kursy w ramach poszerzania licencji.

Najbliższy taki staż odbędzie się w dniach 22-28 listopada. Bezpłatny kurs obejmuje wszystkie kategorie wiekowe, zarówno w sekcji męskiej, jak i kobiecej. W ramach stażu trenerzy będą mieli możliwość obserwacji jednostek treningowych wszystkich zespołów Akademii, a także będą uczestniczyli w wykładzie dotyczącym metodologii szkolenia, prowadzonym przez Koordynatora działu Metodologii szkolenia i analizy gry. Trenerzy Akademii dysponują dużym doświadczeniem i są otwarci na dzielenie się wiedzą, co pozwoli stażystom na jak najlepsze wdrożenie nauki.

Zapisy dostępne są pod linkiem TUTAJ. Zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada. Po tym terminie każdy uczestnik otrzyma szczegółowy plan stażu.