Powołania do kadry WZPN

Czterech zawodników Akademii Warty Poznań otrzymało powołania na wrześniowe mecze kadr Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Milan Wojtaszek i Olaf Bleja będą reprezentowali kadrę U-14, natomiast Patryk Szuba oraz Kacper Wybieralski wystąpią w reprezentacji U-13. Gratulujemy!

Zespół U-14 zagra I mecz eliminacyjny do Mistrzostw Polski w roczniku 2008, a ich rywalem będzie kadra Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie odbędzie się 22 września w Kaliszu Pomorskim, wcześniej kadrowicze odbędą jednodniowe zgrupowanie w Wałczu. Trener Arkadiusz Adach powołał osiemnastu zawodników na to wydarzenie, w tym Milana Wojtaszka oraz Olafa Bleję, którzy występują na co dzień w zespole trampkarzy Akademii Warty Poznań.

Podobny mecz czeka reprezentację U-13, która rozpocznie przygodę w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Młodzi reprezentanci również zmierzą się z kadrą ZZPN i to tego samego dnia, co starsi koledzy – 22 września w Kaliszu Pomorskim. Na to spotkanie udadzą się Patryk Szuba i Kacper Wybieralski z zespołu młodzików 2009, którzy zasilili 18-osobową kadrę trenera Błażeja Czyżewskiego.

W imieniu całej Zielonej Rodziny życzymy powodzenia!