Rusza projekt ekstra Klub!

Rusza projekt Ekstra Klub!

Akademia Warty Poznań dołączyła do projektu Ekstra Klub, który skierowany jest do dzieci chcących rozpocząć swoją piłkarską przygodę. Pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek, 5 sierpnia o godz. 16. Zachęcamy do zapisów!

Program Ekstra Klub, w który zaangażowane są kluby występujące w rozgrywkach Ekstraklasy, przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz dzieci z najmłodszych klas szkoły podstawowej i ma na celu zachęcenie ich do aktywności fizycznej poprzez łączenie sportu z zabawą. W Warcie Poznań w takich zajęciach mogą wziąć udział chłopcy oraz dziewczęta z roczników 2013-2016. Oprócz ćwiczeń łączących elementy ogólnorozwojowe z treningiem piłkarskim, trenerzy będą również przekazywali podopiecznym wartości edukacyjne związane z filozofią klubu, m.in. ochroną środowiska.

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu i potrwają nieco ponad godzinę. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na czwartek, 5 sierpnia o godz. 16 na boiskach trawiastych przy Drodze Dębińskiej 12 (wejście od strony Lodowiska Chwiałka).

Zgłoszenia do projektu prosimy wysyłać do trenera Michała Gościniaka, na adres mailowy m.gosciniak@wartapoznan.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka, nazwę szkoły oraz numer kontaktowy do opiekuna.

Zapraszamy!
#WARTOtrenować