Powołania zawodniczek Akademii Warty Poznań

Powołania dla zawodniczek Akademii Warty Poznań

Sześć zawodniczek Akademii Warty Poznań zostało powołanych na letnie zgrupowania organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Trzy z nich wezmą udział w Akademii Młodych Orłów, natomiast pozostałe dziewczyny udadzą się na obóz Talent Pro Kobiet.

Tygodniowy turnus Letniej Akademii Młodych Orłów przeznaczony dla dziewcząt z roczników 2007 i 2008 rozpocznie się 18 lipca w Wałbrzychu. Na obóz zostały powołane trzy zawodniczki „Zielonych”: Alicja Ossowska, Oliwia Senger oraz Zofia Wojciechowska. Alicja na co dzień występuje w drużynie Młodziczek, natomiast Oliwia i Zosia należą do zespołu Juniorek. Pobyt na zgrupowaniu będzie dla młodych piłkarek okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed najlepszymi szkoleniowcami PZPN.

Z kolei zawodniczki Warty Poznań z rocznika 2006 zostały powołane na zgrupowanie Talent Pro Kobiet, które odbędzie się w dniach 26-30 lipca w Opalenicy. W tym gronie znalazły się Zofia Budasz, Jagoda Cyraniak oraz Martyna Łuczak, reprezentujące zielone barwy w IV lidze seniorskiej kobiet oraz – od nowego sezonu – w Centralnej Lidze Juniorek U-17.

W imieniu całej Zielonej Rodziny gratulujemy wszystkim dziewczynom i życzymy powodzenia!