Ruszyły zapisy na Warta Camp 2021

Ruszyły zapisy na Warta Camp 2021

W ostatnich dniach lipca w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się obóz Warta Camp 2021, przeznaczony dla zawodników urodzonych w latach 2009 – 2012. Początkujący piłkarze będą mieli szansę trenować na obiektach ekstraklasowego zespołu i spotkać się z zawodnikami I drużyny Warty Poznań. Zachęcamy do udziału!

Sześciodniowe zgrupowanie Warta Camp 2021 rozpocznie się 25 lipca w Grodzisku Wielkopolskim i potrwa do 30 lipca. Młodzi zawodnicy podczas dwóch zajęć dziennie będą mogli trenować na boiskach z naturalną nawierzchnią i doskonalić piłkarską technikę. Poziom umiejętności nie ma znaczenia. Obóz jest również okazją do integracji, wymiany doświadczeń oraz poznania unikalnych metod szkolenia prowadzonych w Akademii Warty Poznań.

Koszt pobytu wynosi 1299 zł i obejmuje nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie oraz sprzęt sportowy dla każdego zawodnika. Do dyspozycji uczestników będzie również kadra szkoleniowa wraz z fizjoterapeutą. Dodatkowo młodzi adepci piłki nożnej będą mieli okazję poznać piłkarzy oraz trenera I zespołu Warty Poznań, z którymi odbędą wspólny trening.

Zapraszamy do zapisów!
Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: akademia@wartapoznan.pl. Prosimy uwzględnić imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz ewentualne alergie.