Wojciech Tomaszewski i Patryk Czubak w kadrze Polski U-19

Trenerzy Akademii Warty Poznań w sztabie kadry Polski U-19

Miło nam poinformować, że trenerzy Akademii Warty Poznań, Wojciech Tomaszewski i Patryk Czubak zostali włączeni do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski U-19. Gratulujemy!

Wojciech Tomaszewski w Akademii Warty Poznań pełni rolę dyrektora oraz głównego trenera ds. szkolenia. Już wcześniej pracował przy młodzieżowych reprezentacjach, a od dziś będzie sprawował funkcję drugiego szkoleniowca kadry Polski U-19 u boku selekcjonera Mariusza Rumaka.

Drugi z trenerów, Patryk Czubak jest w Warcie Poznań koordynatorem ds. metodologii i analizy, a także prowadzi zespół Trampkarzy w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. W sztabie reprezentacji narodowej do lat 19 obejmie stanowisko trenera analityka.

Trenerzy w dniach od 30 maja do 3 czerwca będą przebywali na zgrupowaniu selekcyjnym kadry w Gniewinie, gdzie będą mogli bliżej poznać młodych reprezentantów Polski. W październiku biało-czerwoni wezmą udział w I rundzie eliminacji do Mistrzostw Europy U-19, w ramach której rozegrają mecze z Finlandią, Maltą oraz Ukrainą.

W imieniu całej Zielonej Rodziny gratulujemy i życzymy sportowych sukcesów!