Marcin Brzozowski Akademia Piłkarska Szczecinek

Trener z AP Szczecinek na stażu w Akademii Warty Poznań

Trener UKS Akademii Piłkarskiej ze Szczecinka, Marcin Brzozowski odbył tygodniowy staż szkoleniowy w Warcie Poznań. Podczas pobytu wziął udział w treningach grup młodzieżowych i dziecięcych, a także poznał teoretyczne aspekty związane z metodologią i analizą gry w akademii „Zielonych”.

Trener Marcin Brzozowski przyjechał do stolicy Wielkopolski, aby poznać metody szkoleniowe realizowane w Akademii Warty Poznań. Podczas pobytu zyskał wiedzę teoretyczną przekazaną przez trenera Patryka Czubaka, którą później mógł zaobserwować w praktyce. Szkoleniowiec uczestniczył w treningach roczników 2007, 2010 oraz 2011, co pozwoliło mu porównać aspekty pracy z zawodnikami w różnych przedziałach wiekowych.

System szkolenia w Warcie Poznań bardzo mi się podoba i jest na wysokim poziomie. Widać, że młodzi zawodnicy są zmobilizowani do treningów i nie marudzą, tylko ciężko pracują. Trenerzy wdrażają naukę w prosty i konkretny sposób, potrafią zaciekawić. Przywitali mnie tutaj ludzie otwarci i aktywni, więc miło spędziłem czas i na pewno wiele z niego wyniosę – ocenił.

Dziękujemy za wizytę!