Warciarz miesiąca

Warciarz Miesiąca - projekt Akademii Warty PoznańProjekt Warciarz Miesiąca ma na celu wzmocnienie sportowej rywalizacji w zespole oraz zwiększenie motywacji do treningów, poprzez indywidualne wyróżnienia wychowanków Akademii Warty Poznań. W ramach dobrej zabawy, młodzi zawodnicy poprawiają świadomość gry oraz budują więzi z klubem. Projekt obejmuje grupy orlików oraz żaków.

Zasady programu są proste – młodzi piłkarze zbierają punkty, które w skali miesiąca wyłonią najlepszego Warciarza. Punkty przyznają trenerzy w zależności od postawy i zaangażowania, zarówno w meczach, jak i na treningach. Oceniane są m.in. obecności na zajęciach, odpowiedni ubiór i zachowanie, a także rzetelne ćwiczenia.

Zwycięzca projektu otrzymuje nagrodę w postaci gadżetów klubowych Warty Poznań. Wyróżnienie obejmuje również możliwość udziału we wspólnych akcjach z piłkarzami I zespołu Warty Poznań, takich jak eskorta meczowa lub spotkanie z zawodnikiem.

Ponadto każdy Warciarz Miesiąca będzie mógł stanąć do konkurencji o tytuł Warciarza Roku w swoim roczniku, wybieranego na koniec sezonu.