Szkoła bramkarzy

Szkoła bramkarzy - program Akademii Warty Poznań

W ramach Szkoły Bramkarzy odbywają się regularne treningi indywidualne, mające na celu poprawę zdolności techniczno-taktycznych wychowanków Akademii Warty Poznań.

W projekcie, który został przygotowany na podstawie autorskiego programu, biorą udział bramkarze Akademii Warty Poznań w wieku od 10 do 18 lat. Na zajęciach pracuje z nimi 4 trenerów. Podczas treningów młodzi bramkarze uczą się lepszego rozumienia gry oraz podejmowania właściwych decyzji w trakcie gry. Specjalne ćwiczenia mają również pomóc w doskonaleniu techniki oraz sprawnemu zdobywaniu prawidłowych nawyków, niezbędnych dla gracza na tej wyjątkowej pozycji na boisku.

Oprócz zajęć praktycznych w Szkole Bramkarzy kładziemy również duży nacisk na analizę gry oraz treningów. Indywidualna praca z trenerami odbywa się w oparciu o materiały wideo z meczów ligowych i kontrolnych. Dzięki takiemu podejściu młodzi bramkarze Akademii Warty Poznań mają możliwość oceny swojej pracy z innej perspektywy, co pomaga im w szybszym doskonaleniu umiejętności bramkarskich.