Dobra forma Warciarzy na Turnieju Kadr Wojewódzkich

Sześciu młodzików młodszych Warty Poznań wzięło udział w trzydniowym Turnieju Kadr Wojewódzkich w Jarocinie. Reprezentacja Wielkopolski pokazała się z dobrej strony, wygrywając trzy z czterech rozegranych spotkań, przy dużym wkładzie młodych Warciarzy.

Powołanie z Wielkopolskiego ZPN otrzymała szóstka zawodników naszej Akademii: Damian Czaprański, Wojciech Maćkowiak, Aleksander Twardowski, Oliwier Walkowiak, Gracjan Wyrozumialski oraz Igor Żok.

Zgrupowanie rozpoczęło się we wtorek i już pierwszego dnia ekipę z Wielkopolski czekał mecz z Zachodniopomorskim ZPN. Nasza drużyna wygrała 2:0, a jedną z bramek zdobył Oliwier Walkowiak.

Na środę zaplanowane były dwa spotkania. Poranne, z drużyną z Podlasia wygraliśmy 6:3, a na listę strzelców ponownie wpisał się Oliwier Walkowiak oraz Aleksander Twardowski. W drugim środowym spotkaniu tym razem z reprezentacją SBG, nasi zawodnicy ulegli swoim rywalom 0:1.

Na zakończenie zgrupowania zawodnicy z Wielkopolski wygrali 4:2 z drużyną z Dolnego Śląska. Swoją trzecią bramkę w turnieju zdobył Oliwier Walkowiak.

Warto przypomnieć, że funkcję drugiego trenera kadry wojewódzkiej pełni Piotr Mydlikowski, który na co dzień również jest szkoleniowcem w Akademii Warty Poznań.