ZAPISY NA STAŻ TRENERSKI W AKADEMII WARTY POZNAŃ

Ruszają zapisy na kolejny bezpłatny staż trenerski w Akademii Warty Poznań, który rozpocznie się 7 marca. Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów.  

Akademia Warty Poznań znajduje się w czołówce polskich szkółek piłkarskich ze złotym certyfikatem PZPN, posiadających profesjonalną kadrę trenerską i metodologiczne podejście do szkolenia. Sztab Akademii regularnie prowadzi merytoryczne warsztaty dla szkoleniowców z klubów partnerskich, a także dla trenerów realizujących kursy w ramach poszerzania licencji. 

Wspomniany wcześniej staż odbędzie się w dniach 7-13 marca. Bezpłatny kurs obejmuje wszystkie kategorie wiekowe, zarówno w sekcji męskiej, jak i kobiecej. W ramach stażu trenerzy będą mieli możliwość m.in. obserwacji jednostek treningowych wszystkich zespołów Akademii. Trenerzy Warty Poznań dysponują dużym doświadczeniem i są otwarci na dzielenie się wiedzą, co pozwoli stażystom na jak najlepsze wdrożenie nauki. 

Zapisy dostępne są pod linkiem TUTAJ. Po wypełnieniu arkusza każdy uczestnik otrzyma szczegółowy plan stażu w informacji zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów na profesjonalne szkolenie w Warcie Poznań!