UEFA Playmakers ponownie w Poznaniu

Warta Poznań już po raz drugi będzie miała okazję być częścią projektu UEFA Playmakers, który łączy aktywność sportową z przygodami bohaterów bajek Disneya. Tegoroczna edycja opiera się na scenariuszu „Krainy Lodu 2”, a pierwsze zajęcia startują już 31 stycznia!

Projekt UEFA Playmakers powstał przy współpracy europejskiej federacji piłkarskiej oraz wytwórni filmów animowanych Disney, a w Polsce koordynowany jest również przez Polski Związek Piłki Nożnej. To niezwykłe połączenie sił ma na celu zachęcenie dziewczynek w wieku 5-8 lat do podjęcia aktywności fizycznej poprzez zabawę i odgrywanie ról, a przy okazji oswojenie się z piłką nożną. Pomóc ma w tym specjalnie przygotowany scenariusz oparty na kultowej bajce, którą w tym roku będzie „Kraina Lodu 2”. Dziewczynki będą mogły wcielić się w postacie Elsy, Anny oraz innych bohaterów filmu i co tydzień realizować kolejne przygody.

Zajęcia będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 27 w Poznaniu na os. Winiary 2. Treningi zaplanowane są w każdy poniedziałek o godz. 14, a pierwszy z nich rozpocznie się 31 stycznia. Zapisy dostępne są pod formularzem – [LINK]. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu, trenerem Łukaszem Nowakiem – tel: 695 928 631, mail: l.nowak@wartapoznan.pl.

#WARTOdołączyć!