Jesień 2021: juniorzy B2

Jesienią zespół juniorów młodszych był bliski awansu do rozgrywek makroregionalnych, jednak ostatecznie nie udało osiągnąć się tego rezultatu. Dobre występy w lidze dały jednak szansę najzdolniejszym zawodnikom na grę w lidze centralnej.

Juniorzy B2 – 2006/05
I trener: Albert Gośliński
II trener: Łukasz Goiński 

Zespół z łączonych roczników 2005 i 2006 rywalizował jesienią w lidze wojewódzkiej A1. W pierwszej części sezonu zajęliśmy trzecie miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 21 punktów, zdobywając 41 bramek i tracąc 12. Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy z Nielbą Wągrowiec (10:0), która później została wicemistrzem rundy.

To niecałe pół roku z pewnością rozwinęło zawodników, ponieważ graliśmy w lidze z rywalami o dwa lata starszymi i niewiele zabrakło, a mielibyśmy szansę powalczyć w barażach o Makroregionalną Ligę Juniorów Starszych (U-19). Niestety, ostatecznie zabrakło nam jednego punktu. Dla wielu chłopaków było to duże wyzwanie. Naszym nadrzędnym celem jest rozwój zawodników w taki sposób, aby jak najwięcej z nich trafiło do zespołu B1, który występuje w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Od nowego roku najbardziej zdolni zawodnicy oraz tacy, którzy zrobili największy postęp zaczną przygotowania właśnie z tym zespołem, zatem praca, jaką wykonujemy przynosi rezultaty.