GOL Brodnica klubem partnerskim Akademii Warty Poznań

GOL Brodnica klubem partnerskim Akademii Warty Poznań

Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica został dziesiątym klubem partnerskim Warty Poznań. Jest to pierwsza akademia współpracująca z „Zielonymi” spoza województwa wielkopolskiego. Witamy w Zielonej Rodzinie!

W ramach idei klubów partnerskich, Akademia Warty Poznań podejmuje współpracę z mniejszymi szkółkami, aby pomóc im w szkoleniu młodych zawodników. Do tej pory kooperacja obejmowała kluby z różnych regionów Wielkopolski, lecz tym razem do grona partnerów dołączył klub z województwa kujawsko-pomorskiego, UKS GOL Brodnica. Obie akademie zobowiązały się do tworzenia jak najlepszych warunków do rozwoju początkujących adeptów piłki nożnej. Warta Poznań będzie wspierała klub z Brodnicy w realizacji tego celu poprzez warsztaty z metodologii dla trenerów, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się innowacyjnym podejściem do szkolenia. Najlepsi wychowankowie brodnickiej akademii będą mogli trenować w stolicy Wielkopolski pod okiem najlepszych trenerów Akademii Warty Poznań.

Przy podpisywaniu umowy obecni byli wiceprezes zarządu GOL Brodnica, Sławomir Zakrzewski, sekretarz Klubu, Patryk Kupczyk oraz koordynator ds. klubów partnerskich w Akademii Warty Poznań, Łukasz Nowak.

#WARTOwspółpracować