Polonia Nowy Tomyśl klubem partnerskim Warty Poznań

Polonia Nowy Tomyśl klubem partnerskim Warty Poznań

Polonia Nowy Tomyśl to dziewiąty klub, który podjął współpracę z Akademią Warty Poznań. Oba kluby będą wspólnie pracować nad rozwojem młodych piłkarzy. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Idea programu klubów partnerskich powstała z myślą o profesjonalnym szkoleniu adeptów piłki nożnej i zapewnieniu im jak najlepszych warunków do rozwoju. Warta Poznań chce wspierać mniejsze akademie w realizacji tych założeń, przygotowując dla nich szkolenia z zakresu organizacji, metodologii, analizy i promocji. Współpraca obejmuje również staż dla najzdolniejszych zawodników, którzy będą mogli trenować w Akademii Warty Poznań. Od dzisiaj takie działania będą realizowane wspólnie z nowotomyską Polonią, co przyczyni się do rozwoju piłki młodzieżowej w regionie.

Umowę partnerską podpisali członkowie zarządu Polonii Nowy Tomyśl, prezes Piotr Kostecki oraz wiceprezesi Grzegorz Raczkowiak i Dawid Kaniewski, a także delegaci Warty Poznań: menadżer akademii Damian Kęcel oraz koordynator projektu klubów partnerskich, Łukasz Nowak.

#WARTOwspółpracować!