Pogoń Książ Wielkopolski partnerem Warty Poznań

Do grona siedmiu klubów partnerskich Akademii Warty Poznań dołączył kolejny, który wspólnie z „Zielonymi” będzie pracował nad rozwojem utalentowanych adeptów piłki nożnej. Witamy Pogoń Książ Wielkopolski w Zielonej Rodzinie!

Celem współpracy klubów jest stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju młodych zawodników, którzy marzą o profesjonalnej karierze piłkarskiej. Trenerzy poznańskiej Akademii będą wspierać Pogoń w realizacji tych założeń poprzez szkolenia z organizacji, metodologii oraz analizy gry. W ramach kooperacji kluby zobowiązują się również do wymiany doświadczeń i wiedzy, które przyczynią się do kształcenia młodych sportowców. Co więcej, najzdolniejsi wychowankowie Pogoni będą mogli przyjechać do Poznania i trenować razem z „Zielonymi”.

Przy podpisaniu umowy obecni byli delegaci Pogoni Książ Wielkopolski: Jan Rodziak (prezes), Mariusz Piasecki (wiceprezes), Leszek Koralewski (skarbnik) i Zenon Kuderczak (sekretarz), a także przedstawiciele Warty Poznań: Damian Kęcel (menadżer Akademii) oraz Łukasz Nowak (koordynator ds. klubów partnerskich).

#WARTOwspółpracować!