Nabór do Akademii Warty Poznan

Nabór do Akademii Warty Poznań

Zapraszamy na konsultacje szkoleniowe do grup dziecięcych Akademii Warty Poznań. Szukamy zdolnych zawodników, którzy chcą rozwijać umiejętności sportowe i tworzyć z nami jedną z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce. Dołącz do Zielonej Rodziny! 

Testy odbędą się w niedzielę, 28 marca, na bocznym boisku przy Drodze Dębińskiej 12. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców w wieku od 6 do 9 lat, a także dziewczynki w przedziale 8 do 12 lat. Konsultacje prowadzone będą przez trenerów najmłodszych roczników, którzy pracują na co dzień z zespołami Orliczek, Żaków i Skrzatów.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza [link] dostępnego w zakładce kontaktowej na stronie Akademii Warty Poznań. Jeżeli dziecko jest obecnie zawodnikiem innego klubu, należy dostarczyć zgodę na udział w testach. Prosimy również o wypełnienie zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka w materiałach klubowych. Dokumenty można złożyć u trenerów w dniu testów.

Harmonogram konsultacji:

28 marca, godz. 10:00 – 11:30; chłopcy z roczników 2012 – 2015
28 marca, godz. 11:30 – 13:00; dziewczynki z roczników 2009 – 2013
Prosimy o stawienie się 45 minut przed rozpoczęciem treningu w budynku POSiR przy ul. Spychalskiego 34 w Poznaniu. Zajęcia odbędą się bez udziału rodziców.

#WARTOtubyć!

 

Załączniki do pobrania:
Zgoda na udział w konsultacji szkoleniowej dla zawodnika
Zgoda na udział w konsultacji szkoleniowej dla zawodniczki
Zgoda na wykorzystanie wizerunku