FitFood Catering partnerem programu Warta Talent w Akademii Warty Poznań

FitFood Catering partnerem programu Warta Talent

Firma FitFood Catering dołączyła do grona partnerów Warty Poznań i swoimi usługami będzie wspierać zawodników poznańskiej Akademii, objętych programem Warta Talent.

Nowy partner „Zielonych” posiada w swojej ofercie różnorodne diety, które są oparte na zdrowych i zbilansowanych posiłkach. Co więcej, wszystkie dania przygotowywane są z wysokiej jakości produktów pozbawionych sztucznych dodatków. Tak profesjonalnie ułożone diety skierowane są m.in. do sportowców i osób aktywnych fizycznie, dzięki czemu pomagają osiągnąć lepsze efekty z treningu.

W ramach podpisanej umowy, z usług FitFood Catering będą korzystać zawodnicy Akademii Warty Poznań, którzy zostali włączeni do programu Warta Talent. Najzdolniejsi młodzi piłkarze są przygotowywani do gry w pierwszym zespole „Zielonych” pod kątem rozwoju fizycznego i mentalnego, a od teraz będą również mogli wspierać swoją pracę odpowiednią dietą.

FitFood Catering dostarcza posiłki dietetyczne na terenie Poznania i okolic, a także w wielu głównych miastach Wielkopolski, m.in. Lesznie, Jarocinie i Środzie Wielkopolskiej. Usługi obejmują bezpłatną dostawę oraz program lojalnościowy dla klientów.

#WARTObudować