Warta Poznań Ogródek głosowanie w Poznańskim Budżecie Obywatelskim

Stwórz razem z nami „Strefę Ogródek”!

Każdego roku poznaniacy decydują, dokąd trafią środki z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. W tej edycji wyjątkowy projekt zgłosiła Warta Poznań – „Strefa Ogródek” ma być miejscem wypoczynku i rekreacji, otwartym dla wszystkich mieszkańców.

Projekt, wyceniany na 300 tysięcy złotych, zyskał aprobatę władz Poznania oraz Rady Osiedla Wilda. Głosowanie trwa od 23 października do 20 listopada, co więcej, wyboru mogą dokonać również nieletni. Wystarczy, że rodzic lub opiekun wypełni elektroniczny formularz. Procedura jest niezwykle prosta – wejdź tutaj, zaznacz projekt, wpisz swoje dane i gotowe!

Każdy mieszkaniec miasta może przekazać łącznie cztery głosy – dwa na projekty miejskie oraz dwa na projekty rejonowe, w których znajduje się „Strefa Ogródek”. Oznaczona jest ona numerem X.1 i dotyczy regionu Świerczewa, Wildy oraz Zielonego Dębca.

Marzy Ci się oglądanie filmów pod gołym niebem i koncert na murawie? W „Strefie Ogródek” będzie to możliwe. Projekt zakłada bowiem stworzenie miejsc do relaksu, rozrywki oraz gastronomii. Teren przystosowany będzie do imprez plenerowych i spotkań towarzyskich, a wszystko to w sąsiedztwie płyty boiska i trybun. Stadion piłkarski, który na co dzień w wielu miastach jest obiektem niedostępnym, w Poznaniu będzie otwarty dla każdego. Dzięki temu razem możemy budować naszą Zieloną społeczność i być blisko Klubu.

Strefa wypoczynkowa to również komfort dla rodziców zawodników i zawodniczek Akademii Warty Poznań, którzy będą mogli miło spędzić czas podczas treningów swoich dzieci. Obecnie przy boiskach treningowych nie ma nawet miejsc siedzących, które zapewniłyby wygodę opiekunom młodych piłkarzy. Wspólnie możemy to jednak zmienić.

Zagłosuj na „Strefę Ogródek” i pomóż nam stworzyć niezwykłe miejsce, które będzie dumą Wildy!

#WARTOgłosować

Fot. Adam Ciereszko