Akademia Warty Poznań, terminarz, gra

Gra Akademia Warty Poznań – Kto? Gdzie? Kiedy?

Przedstawiamy terminarz najbliższych meczów ligowych Akademii Warty Poznań.

DZIEWCZYNY

WARTA POZNAŃ ORLICZKI (E1 – 2010/11)
turniej z udziałem: Warta Poznań, Medyk Konin, Juna-Trans Stare Oborzyska, Polonia Środa Wlkp., AZS UAM Poznań, Orzeł Lipno (niedziela, 27 września godz. 10; Środa Wielkopolska, ul. Sportowa 12)

CHŁOPCY

WARTA POZNAŃ JUNIORZY STARSI (A1 – 2002/03)
7. kolejka ligi wojewódzkiej: Przemysław Poznań – Warta Poznań (sobota, 26 września godz. 13; Poznań, ul. Gdańska 1)

WARTA POZNAŃ JUNIORZY MŁODSI (B1 – 2004/05)
7. kolejka Centralnej Ligi Juniorów: Warta Poznań – Lech Poznań (sobota, 26 września godz. 12; Poznań, ul. Droga Dębińska 12)

WARTA POZNAŃ JUNIORZY MŁODSI (B2 – 2005)
5. kolejka ligi wojewódzkiej: Obra Kościan – Warta Poznań (niedziela, 27 września, godz. 14; Kościan, ul. Wojciecha Maya 26)

WARTA POZNAŃ TRAMPKARZE (C1 – 2006)
6. kolejka ligi wojewódzkiej: Warta Poznań – Obra Kościan (sobota, 26 września, godz. 15; Poznań, ul. Gdańska 1)

WARTA POZNAŃ TRAMPKARZE (C2 – 2007)
5. kolejka ligi wojewódzkiej: Mieszko Gniezno – Warta Poznań (sobota, 26 września, godz. 13; Gniezno, ul. Strumykowa 8)

WARTA POZNAŃ MŁODZICY (D1 – 2008)
8. kolejka ligi wojewódzkiej: Calcio Wągrowiec – Warta Poznań (sobota, 26 września, godz. 12; Wągrowiec, ul. Kościuszki 59)

WARTA II POZNAŃ MŁODZICY (D1 – 2008/09)
5. kolejka ligi okręgowej: AS Czempiń – Warta II Poznań (sobota, 26 września, godz. 12; Czempiń, ul. Wspólna 11)

WARTA POZNAŃ MŁODZICY (D2 – 2009)
5. kolejka ligi wojewódzkiej: Oranje Sport Konin – Warta Poznań (sobota, 26 września, godz. 16; Konin)

WARTA II POZNAŃ MŁODZICY (D2 – 2010)
5. kolejka ligi okręgowej: Warta II Poznań – Unia Swarzędz (sobota, 26 września, godz. 12:15; Poznań, ul. Warmińska 1)

WARTA POZNAŃ ORLIKI (E1 – 2010/11)
5. kolejka ligi okręgowej: UKS AP Reissa Poznań – Warta Poznań (sobota, 26 września, godz. 15; Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93)

Leave a Reply