Nowi trenerzy w Akademii Warty Poznań

Trzech nowych trenerów – Wiktor Kopczyński, Tomasz Nowaczyk i Sebastian Przybylski – dołączyło do kadry szkoleniowej Akademii Warty Poznań.

Wiktor Kopczyński (na zdjęciu pierwszy z prawej) jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ma licencję Grassroots C i uczęszcza na kurs trenerski UEFA B. Dotychczas pracował w Lech Poznań Football Academy. W Akademii Warty Poznań Wiktor Kopczyński jest pierwszym trenerem zespołu chłopców z roczników 2014/15 oraz drugim trenerem w drużynie złożonej z graczy urodzonych w 2011 roku.

Tomasz Nowaczyk (na zdjęciu z lewej) to trener z licencją UEFA B. Ma doświadczenie zebrane w takich klubach jak: Lech Poznań, KS 1920 Mosina, PKS Racot, UKS Śrem i UKS Orlik Poznań. W Akademii Warty Poznań jest trenerem bramkarzy.

Szkoleniem bramkarek Akademii Warty Poznań zajmuje się z kolei Sebastian Przybylski (na zdjęciu w środku), który pełnił tę funkcję w klubie Lejdis Luboń i po jego połączeniu z Akademią „Zielonych” przeniósł się na Drogę Dębińską. Sebastian Przybylski ma licencję Grassroots C, wcześniej był asystentem trenera w Polonii Poznań.

Ponadto, Sylwia Ejnik  została fizjoterapeutką przy drużynach dziewczęcych Akademii Warty Poznań.

Witamy w Zielonej Rodzinie!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.