Akademia Warty Poznań, terminarz, gra

Gra Akademia Warty Poznań – Kto? Gdzie? Kiedy?

Przedstawiamy terminarz najbliższych meczów ligowych Akademii Warty Poznań.

DZIEWCZYNY

WARTA POZNAŃ JUNIORKI MŁODSZE (B2 – 2004/05)
2. kolejka ligi wojewódzkiej: Warta Poznań – Medyk Konin (sobota, 12 września godz. 15; Poznań, ul. Warmińska 1)

WARTA POZNAŃ ORLICZKI (E1 – 2010/11)
turniej z udziałem: Warta Poznań, Medyk Konin, Juna-Trans Stare Oborzyska, Polonia Środa Wlkp., AZS UAM Poznań, Orzeł Lipno (sobota, 12 września godz. 13; Stare Oborzyska, ul. Szkolna 1)

CHŁOPCY

WARTA POZNAŃ JUNIORZY STARSI (A1 – 2002/03)
5. kolejka ligi wojewódzkiej: SPN Szamotuły – Warta Poznań (niedziela, 13 września godz. 10; Szamotuły, ul. Sportowa 6)

WARTA POZNAŃ JUNIORZY MŁODSI (B1 – 2004/05)
5. kolejka Centralnej Ligi Juniorów: CWZS Bydgoszcz – Warta Poznań (niedziela, 13 września godz. 12; Bydgoszcz, ul. Gdańska 163)

WARTA POZNAŃ JUNIORZY MŁODSI (B2 – 2005)
3. kolejka ligi wojewódzkiej: Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań (niedziela, 13 września, godz. 16; Środa Wlkp., ul. Sportowa 12

WARTA POZNAŃ TRAMPKARZE (C1 – 2006)
4. kolejka ligi wojewódzkiej: Warta Poznań – Lech II Poznań (sobota, 12 września, godz. 12:15; Poznań, ul. Warmińska 1)

WARTA POZNAŃ MŁODZICY (D1 – 2008)
6. kolejka ligi wojewódzkiej: Warta Poznań – Canarinhos Skórzewo (sobota, 12 września, godz. 14:30; Poznań, ul. Droga Dębińska 12)

WARTA II POZNAŃ MŁODZICY (D1 – 2008/09)
3. kolejka ligi okręgowej: Poznaniak Poznań – Warta II Poznań (sobota, 12 września, godz. 19; Poznań, ul. Gdańska 1)

WARTA POZNAŃ MŁODZICY (D2 – 2009)
3. kolejka ligi wojewódzkiej: UKS AP Reissa Konin – Warta Poznań (sobota, 12 września, godz. 13; Krzymów, ul. Mleczna 1)

WARTA II POZNAŃ MŁODZICY (D2 – 2010)
3. kolejka ligi okręgowej: Warta II Poznań – Warta Śrem (niedziela, 13 września, godz. 14; Poznań, ul. Droga Dębińska 12)

WARTA POZNAŃ ORLIKI (E1 – 2010/11)
3. kolejka ligi okręgowej: UKS Orlik Mosina – Warta Poznań (niedziela, 13 września, godz. 10; Mosina, ul. Krasickiego 16)

WARTA POZNAŃ ORLIKI (E2 – 2011)
3. kolejka ligi okręgowej: Victoria Września – Warta Poznań (sobota, 12 września, godz. 13:30; Września, ul. Kosynierów 1)

Leave a Reply