Czterech nowych trenerów w Akademii Warty Poznań

Zatrudniamy trenerów z bogatym doświadczeniem – podkreśla dyrektor Akademii Warty Poznań Wojciech Tomaszewski po tym, jak do pracy z młodzieżą piłkarską „Zielonych” zostało zaangażowanych czterech nowych szkoleniowców.

Nowe twarze w Akademii Warty Poznań to Daniel Ledzion i Piotr Mydlikowski, którzy wcześniej byli trenerami grup dziecięcych i młodzieżowych w Lechu Poznań, a także Łukasz Nowak, dotychczas Regionalny Specjalista ds. Piłki Nożnej w PZPN i trener drużyn kobiecych w Polonii Poznań, oraz Michał Gościniak, który pracował ostatnio jako trener dzieci w szkółce piłkarskiej Antonio Jarocin.

Rozbudowujemy struktury Akademii Warty Poznań. Naszym celem jest usprawnienie komunikacji i jeszcze większe wsparcie dla wielu projektów, które mają wszechstronnie rozwijać naszych wychowanków – mówi dyrektor klubowej akademii piłkarskiej, Wojciech Tomaszewski. – Zatrudniamy osoby, które mają już doświadczenie i całkiem bogatą przeszłość zawodową. Cała czwórka będzie zajmowała się pracą w grupach dziecięcych.

Witamy w Zielonej Rodzinie Warty Poznań!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.